BodyRub stick

Kód: ME00014633
2 hodnocení
390 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
24.9.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

BODYRUB je mimořádně silný přípravek s dvojitým hřejivým i chladivým „motorem“ díky vysokému obsahu Methylsalicylatu a Mentolu. Spojení Hot & Cold efektu v jednom výrobku dopřeje tělu přesně to, co v tu chvíli potřebuje. Navíc s maximální šetrností pro pokožku, která po aplikaci nezčervená. Praktická aplikace - Přípravky BODYRUB jsou výborné i pro outdoorové sporty, kde často není voda na umytí rukou. Bodyrub není třeba nanášet rukama – díky vysokému obsahu účinných látek funguje už pouhá aplikace na pokožku rovnou z obalu. Tímto způsobem nehrozí, že si zanesete přípravek např. do očí. Balení 58 g.

BodyRub Stick:
- dvojitý efekt Hot & Cold pro hluboké prokrvení
- extra silný obsah účinných složek pro rychlé uvolnění a regeneraci svalů 
- cílená úleva od bolesti jen tam, kde je třeba
- dobrá kožní snášenlivost 
- pohodlná aplikace umožňující použití i v situaci bez vody na umytí rukou
- účinek trvá  až 4 hodiny
- vhodný pro osobní použití

Přípravky BODYRUB  se aplikují po fyzické zátěži nebo jako prevence před závodem za účelem hloubkového prokrvení, obnovy cirkulace krve ve svalech a tudíž i odstranění svalových spasmů, bolesti a urychlení regenerace tkáně např. po zátěži nebo po operaci. Prokrvení urychluje detoxikaci kyseliny mléčné ve svalech.

Před fyzickou aktivitou: hluboké prokrvení zkrátí dobu přípravy, zahřeje svaly a připraví je na zátěž. Sníží riziko svalových křečí a zranění.

Po fyzické zátěži: masáž přípravkem BODYRUB významně zkracuje dobu regenerace namožených svalů až na 1/3 obvyklé doby Uvolňuje svalové křeče a příjemně chladí. Vynikající efekt regenerace při aplikaci na noc při několikadenní fyzické zátěži.

Rychlá pomoc: účinná látka Methylsalicylat zabraňuje tvorbě modřin a podlitin po nárazu. BODYRUB je vhodné aplikovat při vymknutí, na otoky, na natažené šlachy, při akutní i chronické bolesti pohybového aparátu, na poúrazové stavy, při rehabilitaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Masážní emulze
Země původu: Kanada

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: