Prodejna

Naše prodejna sportovních potřeb nabízí široký sortiment sportovního zboží.Víc jak15let se zabýváme výrobou sportovního oblečení a doplňků pod značkou. Své zákazníky jsme si získali především dobrou kvalitou a funkčností výrobků. U nás vždy najdete profesionální přístup, poradenství, a další služby.Podporujeme české výrobce sportovních značek.Axis, Husky, Jitex, Botas.

Další značky Asics, Arena, Merrell, Mizuno, Diadora,Head.

U nás najdete: Sportovní batohy,tašky.  Sportovní boty a oblečení.  Fitness věci . Sportovní výživu. Sportovní nářadí a rehabilitační pomůcky. Plavecké potřeby a potápění. Raketové sporty.Camping a mnoho dalšího.Objednáváme zboží podle přání a požadavků zákazníka.

Neustále pracujeme a rozšiřujeme sortiment na našem e-shopu www.merco.cz Naší odměnou je spokojený zákazník, který se k nám rád vrací.Máme i stálé zahraniční zákazníky kteří každý rok v době prázdnin zavítají do našeho obchodu.

Jak se k nám dostanete?

Protože sídlíme přímo v centru na Velkém náměstí, je možné přijet autem nebo pěšky.Autem zaparkujete přímo u našeho obchodu kde se nachází cca 100m bankomat na parkovací karty.Od autobusového nádraží se k nám dostanete pěšky ulící Vodní.

Kde nás najdete:

York sport s.r.o.
Velké Náměstí 35/17
76 701 Kroměříž 

Provozní doba:

Po-Pá 8:30-17:00
So- 8:30-11:30